Wózek paletowy, paleciak, sztaplarki

W tej chwili jest szeroki zakres cięcia do wózków widłowych, podzielić na kilka typów. Podział ten jest raczej warunkowe i zależy od dodatkowych funkcji staje się obsługa techniki przy użyciu tego urządzenia. Następna gatunki reprezentowane cięcia.
Pierwszy typ klasyfikowany Gilotyny, nie dodawać nowe funkcje, wózek paletowy, lekko rozszerzające ich funkcjonalność. Na przykład, strona-shifter (angielski sideshifter), on pozycjonera – urządzenie do bocznego przejścia. Urządzenie to nie dodaje Wózek dodatkowych funkcji, ale tylko zwiększa podstawę jego powołania – do chwytania, odzysku, w kroczu. To urządzenie pozwala poruszać się w towary w poziomie (w lewo lub w prawo). Obecności ubocznych shiftera pozwala Wózek do przemieszczania towarów w trzech płaszczyznach równocześnie.
Pozostałe zmiany pozycjonerów są przeznaczone dla różnych środowisk. Na przykład, wzrost wzajemnego przemieszczania się, do pracy z pojemników do ładowania z wieże, lub przenieść baryłek. Korzystanie saydshiftera pozwalają ładowarka operatora pracować bardziej efektywnie. W przeciwieństwie paleciak do Europy, gdzie urządzenia te są wykorzystywane na wózki widłowe bardzo często w Rosji przemieszczenia poziome urządzenia nie były bardzo popularne.
Drugi rodzaj obejmuje urządzeń do cięcia, które rozszerzają standardową funkcjonalność nowego wózka widłowego. Przykładami takich urządzeń mogą służyć jako przedłużenia wideł, stabilizatory towarów i klipów oprokidyvateli urządzenia i stalkivateli, noże tokarskie. Ten ostatni, na przykład, można przenieść do różnych kontenerów z ładunków płynnych i sypkich, jak puste lub usuwania ich zawartości. Są to urządzenia obrotowe z różnych kątów rotacji.
Noże trzeci typ dotyczy to urządzeń pogruzchiku pomóc wykonywania funkcji, dla których nie był pierwotnie przeznaczony. Urządzenia takie jak zakładnikiem kręgi i rury, zakładnikiem opon i felg, wiadra, hemoroidy, wzmacniające stołu, aby przejść kilka palet pomocy wózków widłowych do pracy z towarów, z którymi poradzić sobie z pomocą po prostu nie może stołu. Do tej pory opracowano wiele ciekawych gatunków, Spycharki, które można niemal nie do poznania zmienić widłowych. Przykładem jest teleskopowy wysięgnik, który sprawia, że wózek widłowy w dźwigu.
Chcę podkreślić, że takie cięcia klasyfikacji jest względne, a sprzęt do obsługi wózków widłowych mogą być używane w połączeniu z innymi, w celu dalszego zwiększenia funkcjonalności.
Statystyka Świat na stosowanie urządzeń do załadunku sugeruje, że 80% wózki widłowe używane są przy zastosowaniu dodatkowych pilarki i stanowiły większość elementów, takich jak saydshiftery, jak również zakładnikiem roll. Sytuacja w Rosji o tym samym, ale z tą różnicą, że tym samym shiftery stronie wykorzystywane w niewielkim stopniu, ponieważ ułatwi pracę ładowania sterowników, ale nie dodawać nowe funkcje maszyny. Dlatego właściciele wózków widłowych w żaden preobretat pośpiechu je i zainstalować swój sprzęt.
Obecnie niektóre firmy często produkują własne wózki widłowe i cięcia – innych producentów. Niektóre firmy oferują zwiększoną funkcjonalność jej technologii, ale z reguły urządzenia te są już wbudowane w konstrukcji wózka widłowego. Szeroka gama firm Przecinaki sztaplarki wyłącznie oferty, które specjalizują się w jego projektowanie i produkcja:, Auramo Dimex, Koyo, Stabau. Największych europejskich producentów traktowane są Kaup, Cascade.
Noże Koszt zależy od popularności danego producenta marki. Było to jednak z powodu bardziej marketingu i lepszą organizację sieci sprzedaży. Jakość samego sprzętu firm takich znanych, praktycznie nie następuje. Wpływa to na różnicę w cenie – około 5% -15%.
Noże, które dodaje nowe funkcje wózka widłowego (wielokrotne drgawki, dla przykładu) jest dość drogie – od 30% do 80% wartości urządzenia, ale koszty produkcji takich urządzeń jest znacznie niższy, a także złożoności projektu .

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: